Facebook Reklamları

Dünyada 2,23 milyar, ülkemizde 51 milyonu aşkın üyesi olan Facebook, kullanıcıların yaşadığı bölge, yaşları, cinsiyetleri, ilgi alanları gibi bir çok veriyi barındırıyor. Bu verileri kullanarak direkt müşteri potansiyeli olan kullanıcılara aracılığımız ile kısa zamanda düşük maliyetlerle ulaşmak istemez misiniz?

Facebook Reklamları İşleyişi Nasıl?

Facebook Reklamları, sunum yapacağınız kitleye tam isabet olanağı sağlıyor. Örneğin matbaa işletmecisisiniz, ve Facebook Reklamları ile müşterilerinize ulaşmak için İnternet Reklam Merkezi'ne yeni sezon davetiye modellerinizi duyurmak için başvurdunuz. Facebook Reklamları sunucularımız ile, reklam vermek istediğiniz il ve hatta ilçeyi, reklamı göstermek istediğiniz yaş aralığını, medeni durumlarını gibi bir çok kriterlere göre reklam sunumları yapılabiliyor. Bu sayede çok düşük maliyetlere rakiplerinize fark atarak, müşterilerinize direkt ulaşma imkanı buluyorsunuz. Müşterileriniz, sosyal medya hesaplarında dolaşırken, reklamlarınız sayfalarında sunuluyor ve ürünlerinizi keşfetme fırsatı buluyorlar. 

Facebook Reklam Fiyatları?

Facebook Reklam fiyatları hakkında bilgi almak için İnternet Reklam Merkezi'ne ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook Reklamları ile neler yapılabilir?

Facebook, ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya ağı. Dolayısıyla, Facebook'ta aradığınız tüm potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Diyelim herhangi bir mahallede bakkal işletmecisisiniz; mahallenizde ki müşteri potansiyeli olan kişilere, yeni ürün veya kampanyanızı duyurabilirniz. Örneğin bir sürücü kursunuz var, kayıt tarihine yakın bir zamanda, işletmenize yakın bölgeyi ve yaş grubunu hedefleyerek kampanya ve fırsatlarınızı duyurabilirsiniz. Farzedelim ki emlak ofisiniz var ve satılık bir daireniz hakkında kaliteli bir reklam alanı oluşturmak, satılık daire ilanınızı ve firma reklamınızı yapmak istiyorsunuz. Detaları İnternet Reklam Merkezi ile paylaşarak çok kolay ve kısa zamanda binlerce müşteri potansiyeli olan kişilere ulaşabilirsiniz.

Kısaca uzmanlarımızla iletişime geçmeniz halinde, bugün bir çok firmanın fırsat olarak gördüğü ve kullandığı Facebook Reklamları imkanından işletmenizi de yararlandırabiliriniz.

info@yoncasoft.com

Mail 7x24 Destek

05424925418

Whatsapp 7x24 Destek

05424925418

Hafta içi 09:00-18:00

Whatsapp