Google Reklamları

Google Adwords Reklamları

Google Adwords diğer adıyla google ads google'ın reklam yönetim aracıdır. Adwords google'da arama yapanların aradıkları kelimelerle ilgili reklamları görmesini sağlar. Yani reklamı tam da ihtiyacı olduğu anda görmesi sağlanarak maksimum verim elde etmemizi mümkün kılmaktadır. Örneğin internette tamirci arayan bir kişi adwords reklamları sayesinde ilk sırada tamircilerin reklamlarını görür ve bunlara tıklayarak tamircinin bilgilerine ulaşabileceği yere aktarılır. Müşteri tamirciyi arayarak hizmet talep eder. 

Google ads sayesinde ihtiyacı olsa da olmasa da herkese reklam vermek yerine yalnızca ihtiyacı olanların görebileceği reklamlar oluşturarak reklam giderleri minimuma indirilmektedir. İlgili reklamları yalnızca potansiyel müşteriler gördüğü için en yüksek geri dönüş alınan reklam platformudur.Webcix  Ajans olarak biz firmalarımızın adwords reklamlarını yönetmekte ve diğer rakip firmaların reklamları ile rekabeti firmamızın lehine sonuçlandırmaktayız. Adwords en iyi reklam aracı olduğu için hemen hemen tüm firmaların kullandığı bir mecradır. Dolayısıyla rekabet de buna göre yüksektir.

Verilen reklamın google'da ilk sıralarda yer alması hayati öneme sahiptir. Ancak bu adwords konusunda uzman olmayan kişilerin yapabileceği bir şey değildir. Reklamı doğru oluşturmak, hedef kitleyi doğru seçmek, negatif anahtar kelime ekleyerek ilgili kelimeleri yazmasına rağmen potansiyel müşteri olmayanların elenmesi suretiyle reklam giderlerini azaltmak gibi bir çok ayrıntılı bilgiye sahip olmak gerekir. Bu işle ilgili çok fazla bilgisi olmayan kişiler doğru reklamı oluşturamamakta ve rekabet etmek için reklamın gösterim başı maliyetini çok yüksek tutmak zorunda kalmaktadır.

Ancak bu işte profesyonel bir kişinin oluşturacağı reklamlar sayesinde reklam giderlerinde çok büyük bir tasarruf elde edilmektedir. İşte bizler fiemalarımız için bunu mümkün kılıyor ve adwords konusunda firmalarımıza yardımcı oluyoruz. Rekabetin kıyasıya yaşandığı bu mecrada müşterileriniz size tam da ihtiyaç duyduğu anda ulaşsın istiyorsanız hemen bizi arayarak yardım isteyebilirsiniz.


info@yoncasoft.com

Mail 7x24 Destek

05424925418

Whatsapp 7x24 Destek

05424925418

Hafta içi 09:00-18:00

Whatsapp